لطفا قبل از ثبت نام، شرایط و مقررات دوره های موسسه را مطالعه و سپس جهت ثبت نام اقدام فرمایید .

ثبت نام در دوره ها به معنی قبول شرایط و مقررات می باشد.

 

 شرایط و مقررات دوره های آموزشی

۱- شرکت در کلیه دوره ها داوطلبانه بوده و کلیه معلمین دولتی و غیردولتی و نیروهای آزاد و آموزش دهندگان سواد آموزی می توانند در این دوره ها ثبت نام نمایند.

۲- قبولی در دوره و صدور گواهینامه مستلزم کسب نمره قبولی(۶۰)  در آزمون می باشد.

۳- درصورت کسب نمره کمتر از (۶۰)، فراگیر می تواند دوره را مجددا ثبت نام نماید.

۴- به محض ورود فراگیر به بخش آزمون، زمان آزمون محاسبه می گردد؛ لذا مستدعی است فراگیر پس از کسب آمادگی لازم برای آزمون وارد بخش آزمون شود.

۵- برای کلیه فراگیرانی که حد نصاب قبولی در دوره ها را  کسب نمایند گواهینامه معتبر موسسه شهید مهدوی صادر خواهد شد.

۶- گواهی هر دوره بصورت الکترونیکی صادر و فراگیر می تواند جهت مشاهده و دانلود گواهی، به سایت موسسه قسمت صدور گواهی دوره مراجعه نماید.

۷- امکان ثبت گواهینامه در سامانه ltms برای واجدین شرایط وجود دارد.

۸- فراگیران می توانند همزمان چند دوره ی مجازی را ثبت نام نمایند.

۹- در صورت تمایل، تمامی دوره ها به صورت حضوری با درخواست گروهی معلمان یا مدرسه امکان پذیر می باشد. برای اجرای این امر یک نفر به نمایندگی با موسسه شهید مهدوی  تماس حاصل فرماید.

 

 فرآیند ثبت نام در دوره های آموزشی

۱- در صورتی که اولین بار است به سایت موسسه شهید مهدوی مراجعه نموده اید، جهت ثبت نام در دوره  یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید.

۲- برای ثبت نام در دوره های مجازی/آنلاین/حضوری ابتدا جدول برنامه ریزی و اطلاعات اجمالی دوره ها را ملاحظه نمایید سپس از بخش ثبت نام در دوره مربوطه وارد صفحه ثبت نام و برگزاری دوره ها شوید.

۲- فراگیران پس از ثبت نام در دوره ها و پرداخت هزینه بصورت آنلاین، می توانند محتوای دوره را مشاهده نموده و در آزمون شرکت نمایند.